Dedeman Ana Sayfa
Login

Dedeman Bostancı İstanbul Hotel & Convention Center

Değirmenyolu Cad. No:39/B 34752 Bostancı İstanbul (Anadolu yakası)

Telefon: +90 (216) 469 66 00 | Fax: +90 (216) 469 61 60

Email: bostanci@dedeman.com

Sayısız güzelliğin bulunduğu İstanbul asırlardır her milletten insanın merakla geldiği, ziyaret ettiği bir şehir halini almıştır. Doğunun mistik atmosferinin yanı sıra batının modern akımlarını bünyesinde harmanlayabilen ender şehirlerdendir, hatta belki de tek şehirdir. Tarih kokan binaları, onlarca görülesi sarayı, müzeleri, çarşılarıyla ziyaretçisini eskiye götürürken, çağın son trendlerini yakalayan alışveriş ve eğlence kültürüyle de bulunduğu bölgenin en ileri gelen şehridir. 252 odasıyla Dedeman Bostancı, tüm bu İstanbul coşkusunun içinde misafirlerine, Anadolu yakasındaki merkezi lokasyonuyla her şeye yakın olma olanağı tanır. Alışveriş ve nice keşif noktasının yanı başında olan Dedeman Bostancı, Tarihi Yarımadaya ise sadece keyifli bir Boğaz yolculuğu uzaklığında.

Dedeman Bostancı İstanbul Hotel & Convention Center Dedeman Bostancı İstanbul Hotel & Convention Center Dedeman Bostancı İstanbul Hotel & Convention Center
Tümü
ÖZEL FIRSATLAR

ÖZEL FIRSATLAR

Keyifli bir Dedeman misafirliği yaşatarak seyahatlerinizden daha fazla zevk almanıza katkıda bulunabilmek amacıyla sizin için özel paketler hazırladık.
GEZİ PLANLAMA

GEZİ PLANLAMA

İstanbul; çağ kapayıp açan fethinden, dünya üzerinde iki kıtada da toprağı olan tek şehir olmasından, eşsiz Boğaz manzarasına dünyanın her zaman farklı bir gözle baktığı bir şehirdir olmuştur.

Video Tur

Alternative content

E-BÜLTEN

Alternative content