Dedeman Ana Sayfa
Login

Dedeman Gaziantep Hotel & Convention Center

Nesimi Mah. Gaziantep Cad. No:160 27120 Aktoprak / Gaziantep - Türkiye

Phone: +90 (342) 211 66 00 | Fax: +90 (342) 211 66 25

Email: gaziantep@dedeman.com

Gurmelerin vazgeçemediği zengin bir mutfağa sahip Anadolu’nun en büyük şehirlerinden biri olan Gaziantep’te bulunan Dedeman Gaziantep, iş ve gezi amaçlı seyahat eden misafirlerine konaklama ve toplantı imkanları sunmaktadır. 186 odaya sahip Dedeman Gaziantep’te; kapalı havuz, fitness merkezi ve spa, 4 restoran, bir adet balo salonu ve modern iş yaşamının tüm ihtiyaçlarını karşılayacak 7 adet son teknolojiye sahip toplantı salonu bulunmaktadır. Dedeman Gaziantep’in orijinal tasarımlı avlu girişi ve Anadolu’nun 6000 yıllık tarihindeki her döneminin eşsiz dokusundan ilham alınarak yapılan çini mozaikler ve tasvirler ise tüm misafirlerin ilgisini çekmektedir.

Dedeman Gaziantep Hotel & Convention Center Dedeman Gaziantep Hotel & Convention Center Dedeman Gaziantep Hotel & Convention Center
Tümü
ÖZEL FIRSATLAR

ÖZEL FIRSATLAR

Keyifli bir Dedeman misafirliği yaşatarak seyahatlerinizden daha fazla zevk almanıza katkıda bulunabilmek amacıyla sizin için özel paketler hazırladık.
DESTİNASYON

DESTİNASYON

Dedeman Gaziantep, Türkiye’nin en verimli arazilerinin kalbinde konumlanmaktadır. Anadolu’nun en büyük şehri olan Gaziantep, aynı zamanda ülkenin en büyük altıncı şehridir.

Video Tur

Alternative content

E-BÜLTEN

Alternative content